Na nás se můžete spolehnout!

Podporujeme

DAKO-CZ se aktivně věnuje podpoře projektů v Třemošnici a jejím blízkém okolí. Podpora z naší strany bývá nejen finanční, ale i hmotná. Snažíme se být partnerem, na kterého se mohou spolehnout.

Andělské náramky pro Nelu

Malou Nelinku Kočárníkovou podporujeme už od roku 2018, kdy právě naši zaměstnanci příběh malé Nelinky vybrali, jako projekt, který si zaslouží naši podporu a v rámci „Rodinného dne DAKO-CZ“ byl rodičům Nely předán šek ve výši =50 000 Kč. Podpora z naší strany je však dlouhodobá. Pro naše obchodní partnery nakupujeme krásné Andělské náramky, a rodiče malé Nelinky tak finančně podporujeme. Malá Nela má i díky tomu možnost absolvovat různé rehabilitační pobyty, které jí velmi pomáhají. Jsme rádi, že i díky naší podpoře si malá Nela tyto ozdravné pobyty může dopřát.

BENEDIKTUS z.s. Chotěboř

V roce 2018 jsme zahájili spolupráci s organizací Benediktus z.s. Chotěboř. Klienti Benediktu nám každoročně připravují krásné a chutné balíčky plné sušeného ovoce. Poprvé tyto chutné balíčky ve svých vánočních taštičkách našli naši zaměstnanci v roce 2018. V roce 2019 jsme spolupráci rozšířili ještě více a rozhodli jsme se práci Benediktu šířit ještě dál – o křížaly z Chotěboře a Modletína tak nepřišli ani naši obchodní partneři z celého světa. Těší nás, že Benediktus můžeme podporovat a přispíváme tím na opravu podkroví klientského centra, kde vznikne i nová terapeutická dílna a zázemí pro klienty a asistenty.

Rodinné centrum Třemánek

Rodinné centrum Třemánek bylo založeno v roce 2009 a jedná se o organizaci určenou rodinám s malými dětmi. Bylo založeno s cílem vytvoření otevřeného a přátelského místa k neformálnímu setkávání maminek na mateřské dovolené, babiček, dědečků a dalších rodinných příslušníků a přátel, kteří si rádi hrají. Děti se v centru mohou naučit různé říkanky, tvoří první umělecká díla, zpívají a mohou si společně užívat mnoho zábavy. Pořádají různé akce i pro větší děti a dospělé. V letošním roce to byl například „Pohádkový les“, kde si své přišli malí i velcí. Centrum podporujeme jak hmotnými, tak finančními dary. Poslední finanční dar od DAKO-CZ centrum využije na obnovu zahrádky a hřiště pro děti. RC Třemánek podporujeme od roku 2017.

Podpora DPS Třemošnice

Každoročně v předvánočním čase nezapomínáme ani na klienty DPS Třemošnice. Seniorům a zdravotně postiženým děláme radost stejnými vánočními balíčky, které dostávají naši zaměstnanci a to už od roku 2018.

Jednorázová podpora projektů

Vyhlídka Milada (Lichnice), TECHNOhrátky v Třemošnici, Nohejbalové turnaje, cyklistický závod OKOLO LIBICE, Mateřská školka Třemošnice, Karate klub Lichnice, dětské dny v okolních vesnicích, plesy v Třemošnici a okolí (recesistický ples, hasičský ples Třemošnice a i v Běstvině na Křížovce, ples TATRAN ŽDÍREC N. D…), šipkové turnaje, akce sboru dobrovolných hasičů Třemošnice

Od roku 2016 také aktivně podporujeme festival Čwachták fest.

Sledujte nás na sociálních sítích