Nejnovější zprávy

Archiv novinek

Níže je uveden výčet nejnovějších novinek naší společnosti DAKO-CZ, a.s.

Aktuálně v DAKO-CZ, a.s.

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu TRAKO 2023. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházejícím veletrhu EXPO FERROVIARIA v italském Miláně.

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh EXPO FERROVIARIA, který se koná od 3. - 5. října 2023 v Miláně. Těšíme se na Vás na naší expozici v hale 9, stánek F 164. Tým DAKO-CZ

Vážení obchodní partneři, rádi bychom Vám oznámili, že jsme nově součástí divize CSG Mobility.

POTKÁME SE V GDAŇSKU!

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh TRAKO, který se koná od 19. - 22. září 2023 v Gdaňsku. Těšíme se na Vás na naší expozici, hala C, stánek 34. Tým DAKO-CZ

DAKO DIGITAL FACTORY

Společnost DAKO-CZ, a.s. získala dotace v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, spolufinancované Evropskou unií.

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ

Vážení obchodní partneři, z důvodu celozávodní dovolené bude v době od 17. 7. 2023 do 21. 7. 2023 společnost DAKO-CZ uzavřena. Od pondělí 24. 7. 2023 Vám budeme opět k dispozici. Děkujeme za pochopení, tým DAKO-CZ.

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu EURASIA RAIL 2023. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházejícím veletrhu TRAKO v polském Gdaňsku.

V Trojhalí Karolina v Ostravě se od 5. do 7. června uskutečnily Rail Business Days. Své místo na této akci měla také společnost DAKO-CZ z východočeské Třemošnice. Jediný český výrobce brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla využil třídenního setkání firem působících v železničním byznysu k setkání se stávajícími zákazníky i k navázání nových kontaktů. Z tohoto pohledu byla velmi významná delegace z Kanady. Setkání s ní se uskutečnilo pod záštitou ACRI, asociace sdružující podniky českého železničního průmyslu.

POTKÁME SE V ISTANBULU!

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh EURASIA RAIL, který se koná od 21. - 23. června 2023 v Istanbulu. Těšíme se na Vás na společné expozici pod záštitou ACRI, STÁNEK A631, hala 2. Tým DAKO-CZ

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu RAIL BUSINESS DAYS 2023. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházejícím veletrhu EURASIA RAIL v Istanbulu.

Hydraulické brzdové jednotky včetně řízení na celkem 80 modernizovaných tramvají do švédského Göteborgu dodá v příštích letech společnost DAKO-CZ.

RAIL BUSINESS DAYS 2023

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh RAIL BUSINESS DAYS, který se koná od 5. - 7. června 2023 v Ostravě. Těšíme se na Vás v TROJHALÍ KAROLINA, STÁNEK A08. Tým DAKO-CZ

VESELÉ VELIKONOCE!

Vážení obchodní partneři, přejeme Vám HEZKÉ VELIKONOCE! Tým DAKO-CZ

Výrobce brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla, společnost DAKO-CZ z východočeské Třemošnice, obhájila ocenění Czech Business Superbrands i pro rok 2023. Porotce přesvědčila firma s více než dvousetletou tradicí svými hospodářskými výsledky, růstem i novými projekty, které získala.

V minulém roce založil výrobce brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla, společnost DAKO-CZ v Indii dva společné podniky s předními domácími výrobci. Na tamním trhu je firma z východočeské Třemošnice poslední roky velmi aktivní a jeho potenciálu chce naplno využít.

Společnost DAKO-CZ, výrobce brzdových systémů a komponent pro kolejová vozidla z východočeské Třemošnice, pokračuje ve strmém růstu. V roce 2019 poprvé překonala miliardový obrat a za pouhé čtyři roky jej dokázala zdvojnásobit. V roce 2022 firma poprvé v historii překonala dvoumiliardové tržby.

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat, že s účinností od 1. 1. 2023 došlo ke změně DIČ společnosti DAKO-CZ, a.s.

POUR FÉLICITER 2023

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2022 a do roku 2023 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů. Veselé Vánoce a šťastný nový rok! Tým DAKO-CZ

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ

Vážení obchodní partneři, z důvodu celozávodní dovolené bude v době od 24. 12. 2022 do 1. 1. 2023 společnost DAKO-CZ uzavřena. Od pondělí 2. 1. 2023 Vám budeme opět k dispozici. Děkujeme za pochopení, tým DAKO-CZ.

Píšeme další milník! V pondělí 12. 12. 2022 jsme poprvé v historii překročili dvoumiliardový obrat.

Aktivity v oblasti sociální odpovědnosti jsou pro nás jednou z klíčových oblastí a právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se staneme partnerem ČESKÉHO ATLETICKÉHO SVAZU.

Tento týden se v Praze koná INTERNATIONAL RAIL FORUM & CONFERENCE s názvem „Společně vytvořme železnici nové generace“. Těší nás, že DAKO-CZ, a.s. se stalo zlatým partnerem akce a sponzorem české večeře v průběhu konference.

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu INNOTRANS 2022. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházející konferenci IRFC 2022 v Praze.

V úterý 20. září začne na výstavišti v Berlíně InnoTrans, světový veletrh železniční techniky, komponentů, strojů a inovativních řešení. Třináctý ročník se koná po čtyřleté přestávce způsobené koronavirovou pandemií.

Hlavním cílem projektu je posílení kapacity výzkumného, vývojového a zkušebního centra společnosti DAKO-CZ, a.s. za účelem rozšíření a zkvalitnění výzkumu, vývoje a inovací brzdových systémů a nové generace rozvaděčů.

POZVÁNKA NA VELETRH INNOTRANS

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na mezinárodní veletrh INNOTRANS, který se koná od 20. - 23. září 2022 v německém Berlíně. Těšíme se na Vás v hale 1.2, stánek 450. Tým DAKO-CZ

Společnost DAKO-CZ, a.s. dosáhla na další významný milník v budování a posilování svých obchodních aktivit v Indii.

DAKO-CZ pomáhá výrazně zvyšovat bezpečnost na železnici vývojem a výrobou brzdových systémů pro většinu železničních aplikací. Naše ambiciózní cíle musí odpovídat všem aktuálním tržním trendům a dokonce se je snažit předvídat. Proto jsme hrdí na to, že jsme novým členem UNIFE.

DAKO-CZ JE PARTNEREM KONFERENCE S NÁZVEM OČEKÁVANÝ VÝVOJ ODVĚTVÍ KOLEJOVÝCH VOZIDEL V ČR A VE SVĚTĚ

Výrobce brzdových systémů a komponentů, společnost DAKO-CZ, získala prestižní ocenění Business Superbrands 2022. Třemošnická společnost, která loni oslavila 205 let od svého založení, prožívá velmi úspěšné období. V roce 2021 dosáhlo DAKO-CZ obratu 1,56 miliardy a EBITDA dosáhla 392 miliony korun. Od roku 2019, kdy firma prolomila miliardový obrat, rostou její tržby každoročně zhruba o dvacet procent. Vzhledem k zakázkové naplněnosti lze očekávat podobně úspěšný i letošní rok.

Sledujte nás na sociálních sítích