Nejnovější zprávy

Archiv novinek

Níže je uveden výčet nejnovějších novinek naší společnosti DAKO-CZ, a.s.

Aktuálně v DAKO-CZ, a.s.

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu RAIL BUSINESS DAYS 20224. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět brzy uvidíme.

V ostravském Trojhalí Karolina se v termínu od 11. do 13. června uskuteční Rail Business Days, na kterou společnost DAKO-CZ, díky spolupráci s automobilkou Tatra Trucks, dopraví na jeden den legendární Slovenskou strelu.

RAIL BUSINESS DAYS 2024

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh RAIL BUSINESS DAYS, který se koná od 11. - 13. června 2024 v Ostravě. Těšíme se na Vás v TROJHALÍ KAROLINA, STÁNEK A08. Tým DAKO-CZ

Společnost DAKO-CZ, a.s. se stala partnerem odborného setkání Železnice Pardubice 2024, které se koná 11. dubna 2024.

VESELÉ VELIKONOCE!

Vážení obchodní partneři, přejeme Vám VESELÉ VELIKONOCE! Tým DAKO-CZ

Společnost DAKO-CZ bude dodávat elektromechanické brzdové systémy včetně řízení a kolejnicové brzdy na nové tramvaje od společnosti Škoda Group. Nové tramvaje s označením ForCity Plus 52T budou nasazeny v Praze.

Mezinárodní železniční a intermodální kongres je největší a jedinou konferenční událostí, které se účastní zástupci světa politiky, vlády, vědy, obchodu a průmyslu, stejně jako i odborníci z praxe z oblasti železniční a intermodální dopravy. Letošní ročník se koná v termínu od 6. do 8. března v Polsku. Těší nás, že se naše společnost stala jedním z partnerů této významné akce.

POUR FÉLICITER 2024

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2023 a do roku 2024 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů. Veselé Vánoce a šťastný nový rok! Tým DAKO-CZ

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ

Vážení obchodní partneři, z důvodu celozávodní dovolené bude v době od 23. 12. 2023 do 1. 1. 2024 společnost DAKO-CZ uzavřena. Od úterý 2. 1. 2023 Vám budeme opět k dispozici. Děkujeme za pochopení, tým DAKO-CZ.

ZVKV ve společnosti DAKO-CZ

V pátek, 27. 10. 2023 navštívilo naši společnost ZDRUŽENIE VLASTNÍKOV KOĽAJOVÝCH VOZIDIEL ze Slovenska. Skupinu, která čítala téměř padesát účastníků vedla prezidentka sdružení paní Katarína Magdechová.

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu EXPO FERROVIARIA 2023. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět brzy uvidíme.

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu TRAKO 2023. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházejícím veletrhu EXPO FERROVIARIA v italském Miláně.

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh EXPO FERROVIARIA, který se koná od 3. - 5. října 2023 v Miláně. Těšíme se na Vás na naší expozici v hale 9, stánek F 164. Tým DAKO-CZ

Vážení obchodní partneři, rádi bychom Vám oznámili, že jsme nově součástí divize CSG Mobility.

POTKÁME SE V GDAŇSKU!

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh TRAKO, který se koná od 19. - 22. září 2023 v Gdaňsku. Těšíme se na Vás na naší expozici, hala C, stánek 34. Tým DAKO-CZ

DAKO DIGITAL FACTORY

Společnost DAKO-CZ, a.s. získala dotace v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, spolufinancované Evropskou unií.

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ

Vážení obchodní partneři, z důvodu celozávodní dovolené bude v době od 17. 7. 2023 do 21. 7. 2023 společnost DAKO-CZ uzavřena. Od pondělí 24. 7. 2023 Vám budeme opět k dispozici. Děkujeme za pochopení, tým DAKO-CZ.

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu EURASIA RAIL 2023. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházejícím veletrhu TRAKO v polském Gdaňsku.

V Trojhalí Karolina v Ostravě se od 5. do 7. června uskutečnily Rail Business Days. Své místo na této akci měla také společnost DAKO-CZ z východočeské Třemošnice. Jediný český výrobce brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla využil třídenního setkání firem působících v železničním byznysu k setkání se stávajícími zákazníky i k navázání nových kontaktů. Z tohoto pohledu byla velmi významná delegace z Kanady. Setkání s ní se uskutečnilo pod záštitou ACRI, asociace sdružující podniky českého železničního průmyslu.

POTKÁME SE V ISTANBULU!

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh EURASIA RAIL, který se koná od 21. - 23. června 2023 v Istanbulu. Těšíme se na Vás na společné expozici pod záštitou ACRI, STÁNEK A631, hala 2. Tým DAKO-CZ

Děkujeme všem našim zákazníkům a hostům, kteří navštívili expozici DAKO-CZ v průběhu veletrhu RAIL BUSINESS DAYS 2023. Bylo příjemné se s Vámi všemi potkat a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházejícím veletrhu EURASIA RAIL v Istanbulu.

Hydraulické brzdové jednotky včetně řízení na celkem 80 modernizovaných tramvají do švédského Göteborgu dodá v příštích letech společnost DAKO-CZ.

RAIL BUSINESS DAYS 2023

Vážení obchodní partneři, přijměte naše pozvání na veletrh RAIL BUSINESS DAYS, který se koná od 5. - 7. června 2023 v Ostravě. Těšíme se na Vás v TROJHALÍ KAROLINA, STÁNEK A08. Tým DAKO-CZ

VESELÉ VELIKONOCE!

Vážení obchodní partneři, přejeme Vám HEZKÉ VELIKONOCE! Tým DAKO-CZ

Výrobce brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla, společnost DAKO-CZ z východočeské Třemošnice, obhájila ocenění Czech Business Superbrands i pro rok 2023. Porotce přesvědčila firma s více než dvousetletou tradicí svými hospodářskými výsledky, růstem i novými projekty, které získala.

V minulém roce založil výrobce brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla, společnost DAKO-CZ v Indii dva společné podniky s předními domácími výrobci. Na tamním trhu je firma z východočeské Třemošnice poslední roky velmi aktivní a jeho potenciálu chce naplno využít.

Společnost DAKO-CZ, výrobce brzdových systémů a komponent pro kolejová vozidla z východočeské Třemošnice, pokračuje ve strmém růstu. V roce 2019 poprvé překonala miliardový obrat a za pouhé čtyři roky jej dokázala zdvojnásobit. V roce 2022 firma poprvé v historii překonala dvoumiliardové tržby.

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat, že s účinností od 1. 1. 2023 došlo ke změně DIČ společnosti DAKO-CZ, a.s.

POUR FÉLICITER 2023

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2022 a do roku 2023 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů. Veselé Vánoce a šťastný nový rok! Tým DAKO-CZ

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ

Vážení obchodní partneři, z důvodu celozávodní dovolené bude v době od 24. 12. 2022 do 1. 1. 2023 společnost DAKO-CZ uzavřena. Od pondělí 2. 1. 2023 Vám budeme opět k dispozici. Děkujeme za pochopení, tým DAKO-CZ.

Sledujte nás na sociálních sítích